Doradcy Warszawa - kredyty pośrednictwo finansowe

Premia od Nest Banku za konto 500 plus

Banki mają różne sposoby na to, aby przyciągnąć do siebie klientów. Nest Bank zdecydował się pozyskać beneficjentów programu Rodzina 500 Plus, którym oferuje konto osobiste. Jeżeli chcielibyście skorzystać z ich oferty, poniżej znajdziecie szczegóły oraz warunki promocji.

Osoby pobierające pieniądze w ramach programu Rodzina 500 Plus to bardzo atrakcyjna grupa klientów, dlatego banki o nich zabiegają, oferując dedykowane produkty finansowe. Konta osobiste dostępne wyłącznie dla osób pobierających świadczenie rodzinne w większości banków są bezpłatne, co więcej zazwyczaj uprawniają do zniżek na inne produkty finansowe typu konta oszczędnościowe czy inwestycyjne. Bezpłatne konto i „kieszonkowe” w postaci premii w łącznej wysokości 200 zł – tak Nest Bank zachęca beneficjentów programu Rodzina 500 Plus do założenia konta właśnie w tym banku (najlepsze konta bankowe porównanie na rachunki-bankowe.com.pl).

Nest Kieszonkowe od Nest Banku

Nest Bank również zdecydował się na przygotowanie oferty dla uczestników programu Rodzina 500 Plus. Oferuje bezpłatne konto osobiste, poza tym można liczyć również na premię kwartalną w wysokości 50 złotych, także można zyskać dodatkowe 200 zł. Warunkiem otrzymania premii są regularne, comiesięczne wpływy w ramach wynagrodzenia w wysokości nie mniejszej niż 2500 złotych.

Jak zyskać dodatkowe 200 zł?

Decydując się na założenie konta bankowego Nest Kieszonkowe, należy zdawać sobie sprawę z tego, że chcąc uzyskać premię, trzeba będzie dodatkowo założyć konto Nest Rodzinne Oszczędności lub Nest Konto Samodzielne dla dzieci w wieku 13-18 lat. Kolejnym wymogiem jest udzielenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych podczas trwania promocji. Należy pamiętać również o tym, że premia będzie wypłacona pod warunkiem, że świadczenie rodzinne będzie wypłacane na nasze konto ROR, którego jesteśmy właścicielem. Premie będą wypłacane do 20 dni roboczych po zakończeniu okresu kwartalnego na konto osobiste uczestnika promocji.